Chales Centro Da Pipa
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Chales Centro Da Pipa Praia de Pipa hotel biedt gasten toegang to het Praia da Pipa, dat op 20 minuten wandelen ligt. Dit hotel beschikt over Wi-Fi is beschikbaar in openbare gebieden.
Dit hotel in Praia de Pipa is gelegen op circa 1 km verwijderd van het Strand van Pipa. Het stadscentrum van Praia de Pipa is te voet binnen 10 minuten te bereiken. Chales Centro Da Pipa Praia de Pipa ligt in de buurt van het Park van Chapadão, terwijl Terminal de Oni de Pipa op 10 minuten te voet ervan ligt. Augusto Severo is de dichtstbijzijnde luchthaven, op 100 km afstand van de accommodatie in Praia de Pipa.
Bestaande uit een balkon, zijn de kamers van dit hotel uitgerust met een flatscreen TV met satellietzenders. Chales Centro Da Pipa hotel biedt zijn gasten badkamers met een apart toilet en een douche.
U kunt binnen 5 minuten naar Sorveteria Real de 14 lopen of eten bij Camarao na Fazenda Pipa, dat op 250 meter ervandaan ligt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Galeria MarAmor601 km
- Praia da Pipa603 km
- Kanto da Pipa Shopping726 km
- Calangos Danceteria600 km
- Kanto da Pipa720 km
- Rua Beija Flor564 km
- São Sebastião Church769 km
- Bookshop478 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Augusto Severo99 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Chales Centro Da Pipa hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Chales Centro Da Pipa hotel te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Chales Centro Da Pipa hotel?
Augusto Severo luchthaven en Chales Centro Da Pipa hotel zijn gescheiden door een 100 km afstand. - ❓
Is er een parkeerplaats bij Chales Centro Da Pipa hotel?
Ja, Chales Centro Da Pipa hotel biedt parkeerplaatsen gratis aan. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Chales Centro Da Pipa hotel?
Klanten van Chales Centro Da Pipa hotel moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Praia de Pipa?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Praia de Pipa is $103. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Praia de Pipa?
Dit hotel in Praia de Pipa biedt Driepersoonskamer en Double Kamer om eruit te kiezen.